Strona Główna
Aktualności

Konsultacje społeczne ws. nazw ulic

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy w Kosowie Lackim ogłasza przystąpienie do konsultacji społecznych w sprawie nadania nazw ulic wydzielonym drogom dojazdowym w mieście Kosów Lacki:

    droga dojazdowa (– ciąg pieszo jezdny) – oznaczona działkami nr ewid. 657/2, 657/5 położona od ulicy Młynarskiej w kierunku północnym. Droga jest równoległa do ulicy Zacisze. Przy tej drodze znajdują się 4 działki budowlane. Ulica znajduje się w osiedlu ,,800-lecia”

    droga dojazdowa oznaczona działką nr ewid. 1342/1 położona od ulicy Polnej w kierunku zachodnim ( do byłych torów PKP) w pobliżu sali weselnej ,,Jurkowscy”. Droga przebiega równolegle do ulicy Ogrodowej . Przy drodze wydzielone jest 16 działek budowlanych. Ulica znajduje się w osiedlu ,,Nowe”

    droga dojazdowa oznaczona jako działka nr ewid. 1503/1 położona od ulicy Spacerowej w kierunku południowym. Przy drodze wydzielonych jest 13 działek budowlanych. Ulica znajduje się w osiedlu ,,Słoneczne”

Z dokumentacją w tej sprawie można zapoznać się w pokoju nr 4 tut. urzędu oraz pod nr telefonu 25-7879105 wew.113

Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do składania propozycji nazw ulic. Propozycje należy przedstawić na formularzach konsultacji propozycji nazw ulic dostępnych w Urzędzie Miasta i Gminy w Kosowie Lackim i na stronie internetowej Miasta i Gminy Kosów Lacki. Formularze można złożyć w pokoju nr 1 w zamkniętych kopertach z dopiskiem,, propozycje nazw ulicy” a także przesłać w formie elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Na propozycje oczekujemy od dnia 8 kwietnia 2013r. do dnia 26 kwietnia 2013r. Proponowane nazwy ulic zostaną przedstawione Radnym Miasta i Gminy, którzy na najbliższej sesji ostatecznie podejmą uchwałę o nadaniu nazw ulicom.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach.

FORMULARZ

BURMISTRZ

MIASTA I GMINY

/-/Jan Słomiak

Poprawiony: wtorek, 09 kwietnia 2013 08:53
 

Ogłoszenie Umowy na wywóz odpadów komunalnych

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIE

 

W związku z przejęciem obowiązku wywozu odpadów komunalnych stałych z nieruchomości zamieszkałych z dniem 1 lipca 2013r. przez gminę Kosów Lacki, przypomina się o konieczności wypowiedzenia dotychczas zawartych umów na odbiór odpadów w okresie wskazanym w indywidualnych umowach. Dla niektórych umów jest to termin 3 miesięczny co oznacza, że umowę należy wypowiedzieć do dnia 30 marca 2013r.

 

"POLSKA W UE - UE W POLSCE"

Email Drukuj PDF

 

Jeszcze do 31 MARCA BR można przesyłać swoje fotografie na konkurs fotograficzny "POLSKA W UE - UE W POLSCE" w którym można wygrać WYJAZD DO BRUKSELI. Zachęcam wszystkich mieszkańców w każdym wieku do wzięcia udziału w konkursie wystarczy wykonać zdjęcie, którego tematyka nawiązywać będzie do tytułu konkursu, następnie przesłać je do nas za pomocą formularza znajdującego się na stronie _WWW.KALINOWSKI.PL_

Poprawiony: wtorek, 01 października 2013 23:05 Więcej…
 

Ogłoszenie deklaracje

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIE

Mieszkańcy Gminy Kosów Lacki są zobowiązani do składania pierwszej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do dnia 31 marca 2013r. do Urzędu Miasta i Gminy Kosów Lacki, pok. Nr 4 i 5.

Stawka wynosi 7zł za miesiąc od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość za odpady odbierane w sposób selektywny.

Stawka wynosi 14zł za miesiąc od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość za odpady odbierane w sposób nieselektywny.

Poprawiony: piątek, 15 marca 2013 14:53 Więcej…
 


Strona 161 z 172
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama