Strona Główna
Aktualności

Zapytanie ofertowe Nr 1/2013

Email Drukuj PDF

 

 

Znak sprawy ZOS.1.2013                                                             Kosów Lacki, 16.01.2013r.

                                                   Zapytanie ofertowe Nr 1/2013

I . Zamawiający:

Nazwa: Zespół Obsługi Szkół w Kosowie Lackim

adres: ul. Armii Krajowej 6, 08-330 Kosów Lacki    

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   

tel/fax: 25 787-94-94    

II. Przedmiot zamówienia :

1.Opis przedmiotu zamówienia

W związku z realizacją projektu systemowego w Szkole Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim „Dziecięca Akademia Przyszłości – wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstawowych” współfinansowanego ze środków EFS przedmiotem zamówienia są następujące artykuły przeznaczone do prowadzenia zajęć z dziećmi:

Poprawiony: środa, 16 stycznia 2013 15:16 Więcej…
 

Jasełka 2013

Email Drukuj PDF

GMINNE PREZENTACJE TRADYCJI BOŻONARODZENIOWYCH „JASEŁKA 2013”

sdc1957406.01.2013 r. mieszkańcy Kosowa Lackiego mogli znów poczuć radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W Święto Trzech Króli w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się Gminne Prezentacje Tradycji Bożonarodzeniowych „JASEŁKA 2013”. Zgromadzonych gości ciepło i serdecznie powitała dyrektor M-GOK Ewa Rutkowska - przedstawicieli władz miasta i Kościoła oraz mieszkańców i rodziców. Publiczność dopisała tak licznie, że zabrakło miejsc na sali, co było miłą niespodzianką dla organizatorów jak i samych występujących. By jak najdłużej pozostać w Świątecznym klimacie program artystyczny rozpoczął się od występu Chóru działającego przy Ośrodku Kultury pod przewodnictwem p. Marka Kołodziejskiego. Następnie przyszedł czas na przedstawienia jasełkowe w wykonaniu młodych artystów. Widowni zaprezentowały się dzieci z Gminnego Przedszkola w Kosowie Lackim prezentując dwa

Więcej…
 

Wigilia dla Samotnych 2012

Email Drukuj PDF

        sdc19404-1 Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, gdy najbardziej odczuwa się samotność. Dlatego też dla samotnych osób z terenu Miasta i Gminy Kosów Lacki  13 grudnia 2012r. odbyła się już po raz siedemnasty „Wigilia dla Samotnych” organizowana, jak co roku, przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej    przy współudziale Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury.

  To wyjątkowe spotkanie, na które raz w roku zostają zaproszeni Ci,  którzy być może przy wigilijnym stole zostaną sami. W tym roku wzięło w nim udział około 30 osób. Na spotkanie przybyli także zaproszeni goście: zastępca Burmistrza Miasta  i Gminy Kosów Lacki  Longina Oleszczuk oraz Proboszcz Parafii p.w. NNMP   w  Kosowie  Lackim  Ks. Tomasz Pełszyk.

         Przybyłe na wigilię osoby powitała Kierownik MGOPS – Monika Dykowska   i Dyrektor M-GOK Ewa Rutkowska. Następnie w nastrój świąteczno-wigilijny wprowadził wszystkich program artystyczny przygotowany przez pana Marka Kołodziejskiego z M-GOK Kosów Lacki. Na scenie swoje wokalne umiejętności prezentowali: Marzena Radomska – Wujek, Eliza Niemiec, Karolina Wrzosek, Weronika Jakubik oraz Mateusz Żochowski i Patryk Wrzosek. Gościnnie wystąpili: Michał Pieńkowski, Paweł Tarkowski, Witold Radomski oraz Artur Ziontek. Wystąpił również CHÓR działający przy Ośrodku Kultury z piękną aranżacją tradycyjnych kolęd. Po części artystycznej zebrani goście przeszli do świetlicy, gdzie  czekały na nich pięknie zastawione stoły i świąteczne potrawy własnoręcznie  przygotowane przez panie z Ośrodka Pomocy Społecznej.

Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2012 09:23 Więcej…
 

Konsultacje w sprawie nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi

Email Drukuj PDF

Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki

informuje o przeprowadzaniu konsultacji dotyczących wprowadzenia nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi,który obowiązywać będzie od dnia 1 lipca 2013r.

Konsultacjom podlegać będą projekty uchwał w sprawach:

1.Uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Kosów Lacki.

2.Uchwalenia wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki takiej opłaty.

3.Ustalenia terminu,częstotliwości i trybu uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

4. Uchwalenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów.

5. Uchwalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości z terenu Miasta i Gminy Kosów Lacki.

     Opinie,wnioski i uwagi należy kierować na adres poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub składać pisemnie w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Kosów Lacki ul. Kolejowa 2 do dnia 18 grudnia 2012r.  

       Zgłoszone propozycje i wnioski zostaną przeanalizowane i ewentualnie uwzględnione przy ostatecznej konstrukcji projektów uchwał przedstawionych Radzie Miasta i Gminy Kosów Lacki.

Poprawiony: środa, 12 grudnia 2012 23:24
 


Strona 162 z 169
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama