Strona Główna
Aktualności

ZAJĘCIA TEATRALO-MUZYCZNE

Email Drukuj PDF

 

dsc07698W Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim od ubiegłego roku prężnie działa grupa teatralno- muzyczna „Bumboxy”. Młodzież jest bardzo kreatywna od pierwszego spotkania wszyscy starają się stworzyć wyjątkową atmosferę do planowania i realizacji twórczych. Pomysłów nie brakuje raz jest to teatr tańca z wykorzystaniem techniki amatorskiego baletu, a raz muzyki współczesnej. Należy podkreślić, że uczestnicy zajęć sami wymyślają sobie układy i kierują się wzajemnie pod okiem instruktora, ale największą role odgrywają oni sami. Pierwsze lokalne występy już na nimi, lecz ambitna młodzież ćwiczy z wielkim zapałem by pokazać coś nowego i wyróżnić się na tle innych zespołów o zasięgu powiatowym. Trzeba życzyć im wiele otuchy i wiary w siebie by osiągnęli swój cel i rozwijali swoje umiejętności.

 Marzena Radomska-Wujek

Poprawiony: piątek, 28 marca 2014 15:41 Więcej…
 

Kosowski manifest z okazji DNIA ZIEMI

Email Drukuj PDF

Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Kosowie Lackim zaprasza młodzież szkolną do udziału w konkursach organizowanych w trakcie obchodów DNIA ZIEMI 2014

Regulamin oraz karty zgłoszeń można pobrać poniżej

Więcej…
 

Sukces uczniów Gimnazjum

Email Drukuj PDF

 

                                           

 

                     

MISTRZYNIE REGIONU SIEDLECKIEGO

I miejsce w XII Festiwalu Szkolnych Zespołów Tanecznych Cheerleaders

w kategorii Szkół Gimnazjalnych

25 marca 2014 roku odbył się w Siedlcach „XII Festiwal Szkolnych Zespołów Tanecznych Cheerleaders”. Zespół TEMPO, działający przy Publicznym Gimnazjum w Kosowie Lackim, prowadzony przez p. Iwonę Wyszomierską, zdobył I miejsce, pokonał wszystkie zespoły z regionu, w tym cztery drużyny ze szkół siedleckich.

 

„Wiosenne Nutki „

Email Drukuj PDF
 

 

dsc0910121 marca Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Kosowie Lackim rozbrzmiewał tradycyjnie śpiewem i muzyką. Prezentacje Piosenki Dziecięcej „ Wiosenne Nutki” skierowane do dzieci najmłodszych w roku bieżącym miały trochę inny charakter. Zintegrowały przedszkolaków z dwóch gminy . Na scenie naszego ośrodka kultury w swoim wiosennym repertuarze wystąpiły dzieci z Gminnego Przedszkola w Ceranowie i Gminnego Przedszkola w Kosowie Lackim prezentując swoje talenty wokalne i taneczne.

Kolorowo i radośnie przed żywo reagującą publicznością powitaliśmy „Panią Wiosnę”

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 24 marca 2014 08:24 Więcej…
 


Strona 162 z 188
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama