Strona Główna
Aktualności

Odpowiedzi na pytania Oferentów cd

Email Drukuj PDF

W związku z pytaniami od Oferentów Zamawiający - Gmina Kosów Lacki odpowiada na pytania dotyczące realizacji zadania polegającego na przygotowaniu projektu oraz wykonaniu strony internetowej www.mgok.kosowlacki.pl dla miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Kosowie Lackim w ramach ”Poprawa jakości oferty kulturalnej i promocja dziedzictwa kulturowego regionu w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim”

Pytanie:


1. CMS  - Czy nie mielibyście Państwo nic przeciwko gdyby CMS był oparty na platformie wordpress.org?

Odpowiedź:

Zamawiający nie narzuca konkretnego systemu zarządzania treścią. CMS ma spełniać funkcjonalności przewidziane przez Zamawiającego w ZAPROSZENIU DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości poniżej 30 000 euro dostępnego pod adresem http://kosowlacki.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=88&Itemid=122

Pytanie:

2. Na czym miałoby polegać dodawanie grupy szkoleniowej w newsletterze.

Odpowiedź:

Zamawiający chce by newsletterem oprócz wszystkich, którzy zapiszą się na subskrypcję dodatkowo była możliwość utworzenia grup, gdzie informowane byłyby tylko osoby z kółek zainteresowań np. o warsztatach, spotkaniach itp.

 

Odpowiedzi na pytania Oferentów

Email Drukuj PDF

W związku z pytaniami od Oferentów Zamawiający - Gmina Kosów Lacki odpowiada na pytania dotyczące realizacji zadania polegającego na przygotowaniu projektu oraz wykonaniu strony internetowej mgok.kosowlacki.pl dla miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Kosowie Lackim w ramach ”Poprawa jakości oferty kulturalnej i promocja dziedzictwa kulturowego regionu w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim”

Więcej…
 

Wypalanie traw 2015

Email Drukuj PDF

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Informuje

Wypalanie traw jest szkodliwe, zabronione i grożą za to karybaner wypalanie 1


Ogień to potężny żywioł, trudny do okiełznania. Pożar, który został wzniecony na łące, w krótkim czasie potrafi przenieść się na pobliski las.

Więcej…
 

Odpowiedzi na pytania

Email Drukuj PDF

 

Zamawiający - Gmina Kosów Lacki odpowiada na pytania dotyczące realizacji zadania polegającego na przygotowaniu projektu oraz wykonaniu strony internetowej mgok.kosowlacki.pl dla miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Kosowie Lackim w ramach ”Poprawa jakości oferty kulturalnej i promocja dziedzictwa kulturowego regionu
w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim”

Poprawiony: środa, 11 marca 2015 15:41 Więcej…
 


Strona 162 z 208
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama