Strona Główna
Aktualności

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro Odbiór i utylizacja płyt azbestowo cementowych z terenu gminy Kosów Lacki

Email Drukuj PDF

FN.3226.22.2015                                                                     Kosów Lacki, dn. 19.02.2015 r.

 

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej   30 000 euro

N.3226.22.2015 Kosów Lacki, dn. 19.02.2015 r. ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTYw postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro

I. Zamawiający

 

Gmina Kosów Lacki

08-330 Kosów Lacki

ul. Kolejowa 2

woj. mazowieckie

Tel.25 787 91 05   fax. 25 737 90 38

www.kosowlacki.pl

adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

II. Opis przedmiotu zamówienia.

1.Przedmiot zamówienia : Odbiór i utylizacja płyt azbestowo cementowych z terenu gminy Kosów Lacki

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na :

Zebraniu wyrobów zawierających azbest , pochodzących z demontażu pokryć dachowych, złożonych na posesjach zlokalizowanych na terenie gminy Kosów Lacki, ich transporcie  i utylizacji.

Szacunkowa ilość wyrobów zawierających azbest przewidzianych do usunięcia w ramach realizacji zamówienia wynosi ok.7 630 m2, Szczegółowy zakres rzeczowy zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszego zaproszenia.

 

INFORMACJA

Email Drukuj PDF

Urząd Masta i Gminy w Kosowie Lackim informuje, że w dniu 10 lutego 2015r. w godzinach 11:00-14:00 obbędzie się zgromadzenie ogranizacji "Mazowiecka Rada Wojewódzka NSZZ Rolników Indywidualnych "Solidarność"" na odcinku drogi wojewódzkiej NR 627 w miejscowości DYBÓW.

Celem zgromadzenia jest protest przeciwko sprzedaży polskiej ziemi cudzoziemcom, w sprawie zapewnienia polskim rolnikom równych warunków konkurencji w UE, przeciwko stale pogorszającej się sytuacji ekonmicznej indywidualnych gospodarstw rodzinnych oraz w obronie wolnosci słowa i mediów katolickich.

 

FERIADA ARTYSTYCZNA 2015

Email Drukuj PDF

1 640x428W ramach ferii zimowych Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kosowie Lackim przygotował bogatą ofertę programową dla dzieci i młodzieży pod hasłem FERIADA ARTYSTYCZNA 2015. Aby urozmaicić czas spędzany w Ośrodku Kultury na każdy dzień tygodnia zostały zaplanowane wyjątkowe zajęcia. Miały one charakter otwarty. Codziennie uczestniczyło w nich ok. 30 dzieci. Odbywały się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci mogły wykazać się kreatywnością oraz zdolnościami manualnymi. Zajęcia wokalno – instrumentalne miały na celu zachęcenie uczestników do aktywności twórczej i kulturalnego wykorzystania czasu wolnego. Obycie z publicznością pozwoliło na rozwijanie poczucia własnej wartości i świadomości własnych talentów oraz możliwości ich wykorzystania. Rozładowaniu energii towarzyszyły gry i zabawy sportowe. Uczestników ferii zimowych we wtorek 27 stycznia odwiedził zaprzyjaźniony już z nami Teatr Art – Re z Krakowa. W sali widowiskowej MGOK odbyło się przedstawienie na podstawie baśni braci Grimm pt. „Stoliczku nakryj się”. Krakowscy aktorzy w barwny sposób ukazali dzieciom opowieść o trzech braciach wyruszających w świat w poszukiwaniu szczęścia. Spektakl przybliżył dzieciom rzemiosła takie jak młynarz, stolarz, szewc. Pokazał, że ciężka praca zostaje sowicie wynagrodzona i warto być uczciwym. Prawdziwą ucztą dla ducha i ciała były warsztaty kulinarne. Dzięki uprzejmości pań - Małgorzaty Słoniewskiej i Barbary Niemiry odbył się profesjonalny pokaz przygotowywania posiłków na urządzeniu wielofunkcyjnym – Thermomixie. Dzieci brały czynny udział w przygotowywaniu placków ziemniaczanych, pysznych faworków, orzeźwiających koktajli oraz lodowych sorbetów. Zwieńczeniem warsztatów była wspólna degustacja przygotowanych potraw. Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale również dużym gronem rodziców. W miłej atmosferze dzieci mogły nauczyć się pracy w grupie, zdobyć nowe doświadczenia, a przy okazji dobrze się bawić. Zajęcia feryjne zakończone zostały 30 stycznia wspólnym balem karnawałowym, słodkościami od organizatora oraz wręczeniem pamiątkowych dyplomów.

m-gok

Więcej…
 

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

POSZUKUJEMY OSÓB DO PRZEPROWADZENIA ANKIETYZACJI NA TERENIE GMINY KOSÓW LACKI
Gmina Kosów Lacki przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, który umożliwi otrzymanie dotacji unijnych. Na potrzeby tego planu należy przeprowadzić inwentaryzację budynków na terenie Gminy, w tym domków jednorodzinnych. W związku z powyższym poszukujemy osób chętnych do przeprowadzenia inwentaryzacji domów jednorodzinnych na terenie Gminy Kosów Lacki.

Inwentaryzacja polega na przeprowadzeniu i wypełnieniu jednostronicowej ankiety podczas rozmowy z właścicielem (użytkownikiem) budynku jednorodzinnego.
Ankietyzację należy przeprowadzić dla ok.1 700 posesji. Z zainteresowanymi osobami zostanie uzgodnione wynagrodzenie i będą podpisane umowy o dzieło. Chętnych prosimy o kontakt z firmą Westmor Consulting po numerem telefonu 54/411 73 75 lub na kontakt e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Strona 164 z 208
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama