Strona Główna

Feriada Artystyczna 2014

Email Drukuj PDF

Feriada Artystyczna 2014


Ferie zimowe już za nami. Dla wszystkich, którzy na ten czas pozostali w mieście ośrodek kultury przygotował odrębny program. Jak co roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim czekała na dzieci i młodzież cała moc atrakcji. Nie było miejsca na nudę, bowiem feryjny program imprez i zajęć w ośrodku wypełniony był wieloma różnymi wydarzeniami.


Zajęcia plastyczne, na których uczestnicy wykonywali figurki znanej gry Angry Birds, kolaże, myszki z brystolu, maski karnawałowe, plakaty wykonywane łączonymi technikami itp.

Zajęcia sportowo-ruchowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dzieci mają nieograniczone pokłady energii, które wykorzystaliśmy w ciekawy sposób.

Scena również zafascynowała małych artystów, dzieci z przejęciem uczyły się sposobów zachowania i radzenia sobie z mikrofonem, poruszania się, wypowiedzi, emisji głosu.

Dzieci w bardzo twórczy i kreatywny sposób poradziły sobie z zadaniem wymyślenia oraz napisania przez siebie bajki i opowiadania. W ten sposób powstały ciekawe historie, jedne śmieszne, drugie poważne jeszcze inne pełne mądrego przekazu.

Zabawa nie skończyła się na nauce obycia z mikrofonem, przygotowaliśmy karaoke, na którym uczestnicy popisywali się swoimi wokalnymi talentami.

Na zakończenie feriady w środę 26 lutego zawitali do nas aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych ART RE z Krakowa z przedstawieniem "Pinokio". Sala wypełniona po brzegi dziećmi wraz z rodzicami, przyjęła bardzo gorąco gości. Podczas przedstawienia aktorzy szybko zintegrowali się z widownią. W pewnym momencie niektóre dzieci zostały zaproszone na scenę. Wszyscy zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń opuścili progi M-GOK by oczywiście zawitać w jak najszybszym czasie na zajęcia stałe, które prowadzone są w ośrodku.

dsc08539

dsc08547

dsc08549

dsc08553

Poprawiony: poniedziałek, 03 marca 2014 10:41  
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama