Strona Główna Wybory samorządowe OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kosowie Lackim z dnia 9 października 2018r.

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kosowie Lackim z dnia 9 października 2018r.

Email Drukuj PDF

OBWIESZCZENIE

Miejskiej Komisji Wyborczej w Kosowie Lackim

z dnia 9 października 2018r.

 

o skreśleniu nazwiska kandydata na radnego z zarejestrowanej listy nr 16  Komitetu Wyborczego Wyborców Gertrudy Niemiec Lepszy Kosów – Bogatsza Gmina   i unieważnieniu zarejestrowanej listy kandydatów nr 16 w okręgu wyborczym nr 14 w wyborach do Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki, zarządzonych na dzień 21 października 2018r.

    

    

Na podstawie art. 436 § 5 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018r., poz. 754 ze zm.) w związku z Uchwałą Nr 5 Miejskiej Komisji Wyborczej w Kosowie Lackim z dnia 9 października 2018r., Miejska Komisja Wyborcza w Kosowie Lacki informuje, że:

Wyszomierski Waldemar Zdzisław został skreślony z zarejestrowanej listy nr 16 kandydatów na radnego Komitetu Wyborczego Wyborców   Gertrudy Niemiec Lepszy Kosów – Bogatsza Gmina w okręgu wyborczym  nr 14 w wyborach do Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki zarządzonych na dzień 21 października 2018r.

Lista nr 16 kandydatów na radnego zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Gertrudy Niemiec Lepszy Kosów – Bogatsza Gmina w okręgu wyborczym nr 14 została unieważniona z powodu braku minimalnej wymaganej liczby kandydatów na liście, na skutek skreślenia z listy nazwiska kandydata na radnego Wyszomierskiego Waldemara Zdzisława.

 

Przewodniczący

Miejskiej Komisji Wyborczej w Kosowie Lackim

/ - /

Sławomir Adam Prokopczuk

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama