Strona Główna

Szkolenia J@ w Internecie w maju

Email Drukuj PDF

      Za nami bardzo intensywny miesiąc… Grono  uczestników szkoleń z programu ,,J@ w internecie” powiększyło się o kolejne zadowolone osoby. Za nami szkolenia z modułów ,, Kultura w sieci”, ,,Działam w sieciach społecznościowych” ,,Rodzic w sieci” oraz ,,Moje finanse i transakcje w sieci”.  W sumie przeszkolonych zostało już 76 osób.  

    Serdecznie zapraszamy chętne osoby do zapisów na szkolenia. Przed nami szkolenia z modułów

 ,,Mój biznes w sieci” przeznaczony jest dla przygotowujących się do otwarcia własnego biznesu ale również do działających już właścicieli firm które nie zatrudniają profesjonalnej obsługi do promocji, marketingu, sprzedaży i zaopatrzenia w sieci.

 ,,Rodzic w sieci” przeznaczony jest dla rodziców którzy chcą być przewodnikami swoich dzieci w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci.

 ,,Rolnik w sieci”  uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak i gdzie znaleźć przydatne informacje, aplikacje i e-usługi skierowane dla rolników. Zapoznają się z najpopularniejszymi portalami rolniczymi i nauczą się bezpiecznie z nich korzystać.

,,Działam w sieciach społecznościowych” uczestnicy szkolenia poznają filozofię i sposób funkcjonowania sieci społecznościowych oraz nabędą umiejętności pozwalające na bezpieczne poruszanie się w świecie sieci społecznościowych .

Szkolenia organizowane są w ramach projektu „Ja  w internecie” przeznaczone są dla wszystkich mieszkańców Gminy Kosów Lacki, którzy ukończyli 25 rok życia. Projekt realizowany jest w partnerstwie z Stowarzyszeniem Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku a operatorem projektu jest Fundacja Legalna Kultura. Zapisy na szkolenia przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy Kosów Lacki. 

Zdjęcia z przeprowadzonych szkoleń

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama